RAIFFEISEN BANK INTERNATIONAL AG (spółka Akcyjna) ODDZIAŁ W POLSCE

 

Alexander Fleischmann

Manager z 40-letnim doświadczeniem w bankowości detalicznej. Ostatnie 25 lat spędził na różnych projektach międzynarodowych, głównie w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, ale także w USA. Ekspert w tworzeniu jednostek od podstaw i optymalizacji istniejących organizacji. W RBI AG Oddział Polska pełni funkcję Dyrektora Generalnego odpowiadając w szczególności za obszar Operacji oraz IT. Jego cała żeńska rodzina składa się ze wspaniałej żony, 2 wspaniałych córek i 2 kotów. Aby wyciszyć się po stresujących dniach, gra na gitarze, spędza czas na stokach narciarskich i polach golfowych. Uwielbia także Hard-Rock i Car-Racing.

 
Adrian Sejdak 

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej z tytułem magistra ekonomii. Ukończył Studia Podyplomowe z wyceny nieruchomości na Politechnice Warszawskiej. Posiada również tytuł Executive MBA uzyskany w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej oraz London Business School, HEC Paris, NHH (Bergen). Absolwent Akademii Psychologii Przywództwa Jacka Santorskiego w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. 
Posiada ponad 20-letnie międzynarodowe doświadczenie w bankowości i finansach. Obecnie odpowiada za Zarządzanie Ryzykiem i Finansami w funkcji zastępcy Dyrektora Generalnego. Prywatnie ojciec 2 chłopców. Zapalony żeglarz oraz pasjonat sportów wodnych.

 

Anna Klimek 

Z sektorem bankowym związana od ponad 20-lat, głównie jako członkini kadry kierowniczej wyższego szczebla. Ekspertka w obszarach rynków kapitałowych, rozwoju produktów, projektowania procesów i wsparcia międzyfunkcyjnego dla obszarów sprzedaży na rynkach kapitałowych, instytucji finansowych i handlu. Kreatorka wielu projektów związanych z rynkiem kapitałowym - wdrożenia produktów i obsługi klienta (CRM, R-dealer, R-flex), projektów regulacyjnych (MIFID2, EMIR). Współtwórczyni portfela projektów bankowości cyfrowej. Obecnie w RBI AG Oddział Polska odpowiedzialna za obszary biznesowe Markets&IT Group Delivery Center oraz za rozwój biznesu Markets & IB. Prywatnie mama dwóch cudownych dziewczynek.

 

Jacek Małachowski  

Manager IT z ekonomicznym wykształceniem i 20-letnim doświadczeniem w polskim sektorze bankowym. Odpowiedzialny za IT Group Delivery Center w ramach RBI AG Oddział w Polsce. Mąż i ojciec, radośnie dzielący się pasją żeglarską z rodziną.

 

 

 

 

RAIFFEISEN BANK INTERNATIONAL AG

Szczegóły na stronie www.rbinternational.com