Proces rekrutacji - step by step

 

1. POZNAJEMY TWOJĄ APLIKACJĘ

Nasi rekruterzy szybko i sprawnie przeanalizują Twoją aplikację. Jeśli rozpatrzą ją pozytywnie, skontaktują się z Tobą telefonicznie.

 

2. DZWONIMY DO CIEBIE

Rekruter skontaktuje się z Tobą i dopyta o kilka istotnych dla nas szczegółów. Mamy świadomość, że w pracy kwestie finansowe są nie mniej ważne niż rozwój. Dlatego na tym etapie pojawi się pytanie także o Twoje oczekiwania finansowe. Jeśli będziemy zgodni w kwestii kontynuowania rozmów, od razu zostaniesz zaproszony na spotkanie rekrutacyjne.    

 

3. WERYFIKUJEMY TWOJE DOŚWIADCZENIE I KOMPETENCJE

Prowadzimy takie rekrutacje, w jakich sami chcielibyśmy brać udział. Cenimy sobie czas obu stron, dlatego w większości przypadków składają się one z jednego spotkania rekrutacyjnego, które odbywa się online. W trakcie tego etapu poznasz przedstawiciela HR, ale też swojego przyszłego przełożonego, a często również i członków zespołu.

Lubimy otwartość i uważamy, że spotkanie rekrutacyjne ma umożliwić poznanie się obu stronom. Możesz mieć pewność, że podczas rozmowy odpowiemy na wszystkie Twoje pytania oraz opowiemy Ci o naszej organizacji, Twoim przyszłym zespole, stanowisku i możliwościach rozwojowych w naszej firmie. Część spotkania obędzie się w języku angielskim. Dodatkowo może ono zostać uzupełnione o zadanie lub test merytoryczny.

Jedynie w przypadku stanowisk managerskich lub ściśle współpracujących z naszą Centralą możesz spodziewać się jeszcze jednego dodatkowego spotkania rekrutacyjnego (również online).

 

4. PODEJMUJEMY DECYZJĘ

Niezależnie od tego czy będziemy mieć dla Ciebie ofertę pracy, czy będziemy musieli Ci podziękować za poświęcony czas, wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną. Bardzo docenimy też feedback z Twojej strony. W przypadku oferty zatrudnienia, przedstawiamy ją telefonicznie i potwierdzamy mailowo.

 

5. WITAMY CIĘ W ZESPOLE RBI

Nasz zespół przeprowadzi Cię przez proces onboardingu. Wsparciem w pierwszych tygodniach będzie Ci służył również dedykowany i chętny do pomocy buddy.