Aktualności

Chwilowa przerwa w dostępie do strony www

więcej

Zmiana kodu BIC/SWIFT

więcej

Kursy

waluta kupno sprzedaż
EUR 4.0717 4.4949
USD 3.7010 4.0710
CHF 3.8330 4.0223

INFOBANK

Placówki Banku BNP Paribas od 1 listopada 2019 r. nie prowadzą obsługi Klientów Raiffeisen Bank International AG (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce w zakresie przymowania dokumentów, dyspozcji i udzielania informacji o produktach Raiffeisen Bank International AG (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce.       
Obsługa w placówkach Banku BNP Paribas tylko do dnia 31 października 2019 r.                   AKTUALNOŚCI

Kontakt telefoniczny

Jeśli posiadasz walutowy produkt hipoteczny (w tym indeksowany lub denominowany) dla Klientów indywidualnych lub przedsiębiorców lub inny produkt hipoteczny Raiffeisen Polbank, który nie został przejęty przez Bank BNP Paribas, zgodnie z Planem Podziału Raiffeisen Bank Polska S.A.

Centrum Telefoniczne Raiffeisen Bank International AG (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce czynne w dni robocze w godzinach 8-18.

Kontroluj koszty połączenia i wybierz optymalną formę kontaktu:

  • Numer stacjonarny: 22 578 56 02 
  • Numer komórkowy: 801 822 222

Podane podczas kontaktu z bankiem dane osobowe będą przetwarzane przez Raiffeisen Bank International AG (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce, z siedzibą w Warszawie, kod pocztowy 00-844, ul. Grzybowska 78. Bank jest administratorem danych osobowych.

Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rozmowy i przekazania Ci informacji, a jeśli masz umowę zawartą z Bankiem w celu jej wykonania.

Przysługuje Ci szereg praw wynikających z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”).

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych przez Bank w tym na przykład pełna lista celów przetwarzania, okres przetwarzania danych zawiera dokument „Informacja o Ochronie Danych Osobowych", który znajduje się na stronie Banku www.raiffeisen.pl oraz www.rbinternational.com.pl w zakładce RODO. Zapoznaj się z dokumentem.