Banner

Kim jesteśmy

 

NASZA HISTORIA

Grupa Raiffeisen jest jednym z wiodących grup Bankowych w Europie środkowo-wschodnim. Na Polskim rynku istniejemy od 1991 roku.

Posiadamy siedziby w Warszawie oraz Rudzie Śląskiej – tu znajdziesz nasze aktualne oferty pracy.

Przez szereg lat Raiffeisen był w Polsce nagradzany tytułem Top Employer (2012, 2015, 2016, 2017) przyznawany przez Top Employers Institute.

Zapraszamy do zakładki Dołącz do nas aby dowiedzieć się więcej o tym, dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu.

 

Więcej informacji na temat naszej historii oraz sieci krajów znajdziesz na www.rbinternational.com.pl – zapraszamy do zapoznania się.

 

NASZ ZESPÓŁ

Zespół Raiffeisen składa się zarówno z doświadczonych specjalistów, związanych z firmą od lat, jak i ludzi młodych, dynamicznych, nastawionych na rozwój.

Raiffeisen stawia na osoby przedsiębiorcze, aktywne, z inicjatywą, zaangażowane w zdobywanie wiedzy i stale podnoszące swoje kwalifikacje, stwarzając im możliwości rozwoju poprzez udział w ciekawych wyzwaniach.

Współpraca i zaufanie to fundament w relacjach pomiędzy nami. Dzięki konsekwencji w decyzjach, jasnym zasadom, mądremu zarządzaniu i przedsiębiorczości osiągamy sukcesy. Zależy nam nie tylko na osobach kompetentnych, ale przede wszystkich na tych, którzy w swoim postępowaniu kierują się wartościami takimi jak my.

Osoby zainteresowane pracą w Raiffeisen zachęcamy do aplikowania na aktualne ogłoszenia, które są dostępne w zakładce Oferty Pracy. Dołącz do nas i przekonaj się, że Raiffeisen to też Twoje miejsce!