benefity

 


ELASTYCZNE GODZINY PRACY

Pracę rozpoczynamy między 7 a 11. Pracujemy 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku.

PRACA ZDALNA

Również po pandemii planujemy pracować hybrydowo. Dla większości stanowisk docelowy model to 2/3 dni w tygodniu pracy w biurze, resztę obowiązków będziemy wykonywać zdalnie.

BIURO PRZY II LINII METRA

Mamy dwa biura znajdujące się w sąsiedztwie przystanków II linii metra: jedno przy placu Konesera 8 drugie dla zespołu IT przy pl. Konesera 12.

NO DRESSCODE

Wygodę i komfort cenimy także w pracy. Na stanowiskach, na których nie obsługujemy Klientów zewnętrznych, nie obowiązuje formalny dresscode.

PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA

RBI opłaca nam i naszym najbliższym podstawowy prywatny pakiet medyczny, który możemy dodatkowo rozszerzyć według własnych potrzeb.

UBEZPIECZENIE GRUPOWE

Indywidualnie lub razem z najbliższymi możemy korzystać ubezpieczenia grupowego.

ZAKŁADOWY FUNDUSZ ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych oferuje różne rozwiązania dla pracowników i ich dzieci. Największa popularnością cieszą się dofinansowania do wakacji letnich oraz zimowych.

MULIKAFETERIA

Każdy z nas może dowolnie wykorzystać swoje comiesięczne punkty w kafeterii.  W ofercie znajduje się m.in. karta sportowa, bilety do kina, kupony do sklepów, czy na usługi.

SZKOLENIA

Dbamy o rozwój pracowników. Poza szkoleniami indywidualnymi, organizujemy też szkolenia grupowe. Nierzadko odbywają się w ramach całej Grupy Raiffeisen. Dzięki spotkaniom ze współpracownikami z innych krajów rozwijamy się.

JĘZYKI

Każdy z nas może korzystać z cotygodniowych zajęć z języka angielskiego i/lub niemieckiego.